">

Zespół Centrum Tradycji Gospodarczych

Zespół Centrum Tradycji Gospodarczych

Można być tylko tak dobrym, jak ludzie których potrafi się wokół siebie zgromadzić

Podstawą funkcjonowania każdej, nawet najbardziej technologicznie zaawansowanej struktury w firmie są ludzie. To wykwalifikowana kadra stanowi o istnieniu i rozwoju przedsiębiorstwa, a jej kreatywność i elastyczność w zmiennych warunkach rynku sprawiają, że staje się ona integralnym czynnikiem sukcesu firmy.

Priorytetem dla każdej firmy powinno być stworzenie zgranego zespołu, którego kompetencje pozwalałyby realizować ściśle określone zadania. Zorganizowanie odpowiedniego zespołu jest warte poniesienia nawet najwyższych nakładów, ponieważ to ów zespół w konsekwencji decyduje o sukcesie.

O wadze jaką dla przedsiębiorstwa i biznesu mają ludzie, dobitnie mówił Andrew Carnegie, przemysłowiec żyjący na przełomie XIX i XX wieku. Ten jeden z najwybitniejszych biznesmenów i najbogatszych ludzi tamtej epoki powiedział: „ Możecie mi odebrać fabryki i pieniądze, ale pozostawcie mi moich handlowców, a w ciągu niecałych 2 lat odzyskam wszystko ”.

Bez względu na to, w jakiej dziedzinie działalności przyszło funkcjonować firmie, powinno jej zależeć na kadrze pracowniczej – zgranej, doświadczonej i kompetentnej, w której każdy pracownik wspiera oraz uzupełnia współpracowników, a jednocześnie jest w pełni świadomy wagi realizacji celów całego przedsiębiorstwa.

W ramach naszego Centrum Tradycji Gospodarczych skupiamy ludzi z różnych dziedzin gospodarki: wybitnych naukowców, doświadczonych praktyków, specjalistów i fachowców.

Wszystkie Osoby należące do naszego Zespołu przykładają ogromną wagę do wdrażania nowych rozwiązań technicznych i dbają o jakość przekazywanych informacji. Dzięki temu uczestnicy naszego Programu mają niepowtarzalną szansę czerpania wiedzy i umiejętności od tych właśnie osób. Aby móc osiągnąć ten cel, konieczny jest dobór ludzi mających wizję, sprawnych, oddanych sprawie, którzy potrafią działać na rzecz ogółu, nie tylko w swoim własnym interesie. Taki właśnie jest nasz Zespół.

Nasza Kadra jest tworzona przez ludzi:
– lojalnych,
– wytrwałych,
– praktycznych i systematycznych,
– punktualnych i sumiennych,
– obowiązkowych,
– odczuwających silne więzy solidarnościowe z innymi współpracownikami.

Nasz Zespół, to kadra ludzi ceniących wyższe idee, odpowiedzialnych i kierujących się w życiu i w pracy kodeksem moralnym i etycznym. Nie wyklucza to jednak jego specjalistycznego podejścia do pracy i wysokich kompetencji.

Edukacja pracowników jest prowadzona w ramach naszego Centrum Tradycji Gospodarczych i daje wymierne efekty poprzez praktykę w Centrum: nasi pracownicy i współpracownicy w krótkim czasie stają się poszukiwani na rynku pracy i wysoko cenieni przez potencjalnych pracodawców, szczególnie związanych z naszym Środowiskiem.

Odczuwamy głęboką potrzebę ciągłego rozwoju. Zadowolenie Członków Centrum jest silną motywacją do podejmowania przez nas jeszcze bardziej wytężonej pracy, w toku której korzystamy z naszych zasobów, głównie personalnych, ale również i merytorycznych. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasz Program stał się jeszcze lepszy i bardziej odpowiadał potrzebom naszych Członków i Współpracowników, czyli całego naszego Środowiska.

Jeśli przedstawione powyżej idee są Ci bliskie, zapraszamy do współpracy. Dołącz do nas i stań się częścią naszego Zespołu.

Powiedz o nas znajomym: