">

Zostań naszym Partnerem

Zostań naszym Partnerem

Nasze Centrum skupia liczne, zarówno polskie, jak i zagraniczne Podmioty i jest poważnym partnerem reprezentującym interesy swoich Członków. Reprezentują oni różnorodne branże. Różnorodność ta stanowi o niemałej sile całego środowiska.

Stale rozbudowujemy naszą bazę zaufanych dostawców i usługodawców. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami zawsze przynosi wymierne korzyści.

Dążąc do systematycznego i trwałego rozwoju i uczestnicząc w strategii wzrostu Członków Centrum Tradycji Gospodarczych poszukujemy nowych rozwiązań i nowych możliwości aby jeszcze lepiej sprostać stojącym przed nami wyzwaniom.

Firmy zainteresowane współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza online lub wysłanie materiałów na adres kontakt@ctg.org.pl

Po przeanalizowaniu otrzymanych danych, wybrane firmy zostaną wpisane do bazy naszych potencjalnych Partnerów biznesowych. W oparciu o tę bazę rozsyłane będą informacje o ewentualnych przetargach, zapytaniach i innych procesach wyboru dostawców i usługodawców.

W przypadku przesyłania danych formą tradycyjną prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą poczty e-mail przez Centrum Tradycji Gospodarczych informacji handlowych w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204). Podanie danych teleadresowych/osobowych ma charakter dobrowolny. Przesyłając ten formularz wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych teraz i w przyszłości zgodnie z polskim prawem, a w szczególności z Ustawą o ochronie danych osobowych.

Informujemy jednocześnie, że przekazując dane macie Państwo prawo wglądu do tych danych, ich poprawiania i usunięcia.

Powiedz o nas znajomym: